Книги » Новинки » Це я, званий Чемерисом
Це я, званий Чемерисом

Книга Це я, званий Чемерисом Валентин Чемерис скачать fb2

Назва: Електронна книга Це я, званий Чемерисом
ISBN: 978-966-03-8056-1
Мова: Українська
Видавництво: Фоліо
Рік видання: 2018
Формат: Електронна

Книга Це я, званий Чемерисом fb2

Короткий зміст книги Це я, званий Чемерисом - Валентин Чемерис

Є люди, які ніби увібрали в себе цілу епоху. Письменник Ва­лентин Чемерис прожив довге життя (1936—2016), до останнього подиху зберігаючи творчу активність. Послужний список автора вра­жає: на кінець 2017 року вийшло 75 його книжок (у тому числі близько 20 у видавництві «Фоліо»), це історичні романи, фантастика, романи-есеї, збі­рки гумору, сатири, пародій, твори для дітей.
Тож у автобіографічному романі «Це я, званий Чемерисом...» пе­ред нами постає трагічна доля нашої України, побачена й пережита малим хлопчиком особисто та його близькими й односельцями: Голодомор, Друга світова, жахливі картини тодішнього голодного існування колгоспників, дітей-сиріт. Вражає невигаданим лихом, масштаби якого годі собі уявити.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Це я, званий Чемерисом» Валентин Чемерис та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Це я, званий Чемерисом» Валентин Чемерис: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Це я, званий Чемерисом - Валентин Чемерис
Олена
Олена
12 сентября 2024 22:44
Книга "Це я, званий Чемерисом" Валентина Чемериса вражає глибиною думок і щирістю автора. Його особисті спогади та роздуми про життя, творчість і людські стосунки створюють неповторну атмосферу, яка змушує зазирнути в себе. Це видання стане знахідкою для всіх, хто цінує літературну майстерність і проникливі переживання.
Ірина
Ірина
14 ноября 2024 02:22
Неперевершене поєднання гумору та серйозних тем! Рекомендую!
Роман
Роман
15 января 2025 04:55
Книга "Це я, званий Чемерисом" Валентина Чемериса - це дуже цікаве і зворушливе читання. Автор розповідає про своє життя, про те, як він став письменником, і ділииться своїми думками про мистецтво і творчість. Мені сподобалося, як Чемерис описує свої переживання і спогади. Його історії прості, але дуже душевні. Вони змушують задуматися про важливість мрій і прагнень. Книга написана зрозумілою мовою, тому її легко читати. Також я дізнався багато нового про Україну і її культуру. Чемерис вміє передати атмосферу часу, в якому жив. Це не просто автобіографія, а ще й уроки життя. Рекомендую цю книгу всім, хто любить читати про життя людей, їхні мрії та труднощі. Вона залишає приємне враження і надихає на позитивні зміни!
Правовласникам