Книги » Новинки » Як варити і їсти суп з дикої качки
Як варити і їсти суп з дикої качки

Книга Як варити і їсти суп з дикої качки Остап Вишня скачать fb2

Назва: Електронна книга Як варити і їсти суп з дикої качки
Мова: Українська
Видавництво: Мультимедійне видавництво Стрельбицького
Рік видання: 2017
Формат: Електронна

Книга Як варити і їсти суп з дикої качки fb2

Короткий зміст книги Як варити і їсти суп з дикої качки - Остап Вишня

«Як варити і їсти суп з дикої качки» Остапа Вишні — усмішка, в якій автор в гумористичній формі описує всі тонкощі процесу полювання на качку. Твір є обов’язковою частиною шкільної програми. Остап Вишня — український письменник-новеліст, автор яскравих гумористичних творів, серед яких цикл «Мисливські усмішки», «Чукрен», «Чухраїнці», «Дещо з українознавства» та ін.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Як варити і їсти суп з дикої качки» Остап Вишня та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Як варити і їсти суп з дикої качки» Остап Вишня: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Як варити і їсти суп з дикої качки - Остап Вишня
Марина
Марина
14 сентября 2024 13:33
«Як варити і їсти суп з дикої качки» Остапа Вишні — це справжній шедевр української літератури, наповнений гумором та тонким спостереженням за природою і життям. Автор майстерно поєднує кулінарні рецепти з захоплюючими історіями про полювання, що робить книгу цікавою як для гурманів, так і для любителів природи. Читання цієї книги залишає приємний післясмак і спонукає до нових Culinary експериментів!
Ірина
Ірина
15 ноября 2024 17:55
Чарівний гумор та смак України в кожній сторінці!
Дарина
Дарина
16 января 2025 19:44
"Як варити і їсти суп з дикої качки" – чудова книжка Остапа Вишні! Читати її дуже цікаво і весело. Автор вміє з гумором розповідати про прості речі – як ловити качок і варити з них смачний суп. Кожен розділ – це маленька історія, наповнена душевністю і добрим настроєм. Вишня вміє зробити навіть з простих ситуацій смішні моменти. Книга змушує усміхатися і відчувати, як важливо цінувати прості радощі життя. Якщо ви любите природу, рибалку або просто смачну їжу – ця книга для вас. Вона нагадує, що важливо насолоджуватися моментами і ділитися враженнями з друзями. Рекомендую всім!
Правовласникам