Книги » Новинки » Шесть основных упражнений для духовного развития
Шесть основных упражнений для духовного развития

Книга Шесть основных упражнений для духовного развития скачать fb2

Назва: Шесть основных упражнений для духовного развития Йооп ван Дам
ISBN: 9789668838750
Оригінальна назва: Joop van Dam. Het zesvoudige pad. Basisoefeningen voor spirituele ontwikkelung. – Uitgeverij Christofoor, 1999.
Кількість сторінок: 144
Рік видання: 2016
Формат: Електронна книга

Книга Шесть основных упражнений для духовного развития fb2

Короткий зміст книги Шесть основных упражнений для духовного развития - Йооп ван Дам

Одного разу, шукаючи внутрішньої рівноваги, ви вирішуєте щось зробити для того, щоб взяти в свої руки управління власним мисленням та почуттями — стати «капітаном на борту свого душевного корабля». Як перетворити душу на інструмент об’єктивного сприйняття, який допоможе не зав’язнути у світі ілюзій, фантазій чи власних бажань?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Шесть основных упражнений для духовного развития» Йооп ван Дам та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Шесть основных упражнений для духовного развития» Йооп ван Дам: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Шесть основных упражнений для духовного развития - Йооп ван Дам
Богдан
Богдан
22 сентября 2024 21:33
Книга "Шесть основных упражнений для духовного развития" Йоопа ван Дама пропонує читачам прості, але ефективні практики, які сприяють глибшому розумінню себе та світу навколо. Автор майстерно поєднує теорію з практичними порадами, що робить її корисною для тих, хто прагне до особистісного зростання та гармонії. Рекомендую всім, хто шукає нові способи розвитку духовності!
Лариса
Лариса
24 ноября 2024 00:00
Глибокі практики для саморозвитку і духовного зростання.
Катерина
Катерина
25 января 2025 01:22
Книга "Шість основних вправ для духовного розвитку" Йоопа ван Дама - це чудовий путівник для тих, хто хоче розвивати себе на духовному рівні. Автор просто і зрозуміло пояснює, як можна покращити своє життя, використовуючи прості вправи. Кожна вправа легко виконується, і не потрібно мати спеціальних знань чи навичок. Вони допомагають задуматися про своє життя, зрозуміти свої почуття і знайти спокій у душі. Мені сподобалося, що книга не тільки теоретична, але й практична. Я почав виконувати вправи, і вже помічаю зміни в собі. Загалом, рекомендую цю книгу всім, хто хоче знайти гармонію в собі та навколо. Це доступний і корисний ресурс для духовного розвитку.
Правовласникам