Книги » Новинки » Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива
Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива

Книга Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива скачать fb2

Назва: Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива Марія Каменська
ISBN: 9786176147497
Мова: Українська
Кількість сторінок: 208
Рік видання: 2024
Формат: Електронна книга
14

Книга Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива fb2

Короткий зміст книги Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива - Марія Каменська

А що, як дива все ж існують? Попри доволі сумну, а часом і гірку дійсність. Попри те, що нам часто говорять: «Див не буває». Що, як вони є? Що, як ми самі їх творимо, інколи навіть не здогадуючись про це?


Оповідання із цієї збірки нагадують, що ми самі чарівники, творці та янголи і власними руками наповнюємо життя теплом, любов’ю та радістю. Власними руками творимо маленькі дива для себе й інших.


Хай цієї зими маленьке диво завітає на поріг до кожного.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива» Марія Каменська та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива» Марія Каменська: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива - Марія Каменська
Жанна
Жанна
1 октября 2024 03:00
«Проєкт «Різдвяні янголи» — це чарівна збірка зимових оповідань, яка занурює читача в атмосферу святкових див і тепла. Марія Каменська майстерно передає дух Різдва, надихаючи на віру в чудеса та важливість доброти. Це ідеальний супутник для холодних зимових вечорів, що дарує надію та позитивні емоції.
Тетяна
Тетяна
2 декабря 2024 05:33
Чарівна збірка, що дарує надію і тепло!
Ігор
Ігор
2 февраля 2025 06:55
Книга "Проєкт «Різдвяні янголи»" Марії Каменської – це справжній зимовий дарунок для всіх, хто любить свята та вірить у дива. Збірка оповідань наповнена казковою атмосферою Різдва, теплом і любов’ю. Оповідання прості, але дуже зворушливі. У них є все, що робить свято особливим: родинні традиції, доброта, маленькі чудеса і, звичайно, янголи, які завжди готові прийти на допомогу. Кожна історія переносить нас у світ, де добро перемагає, а віра у краще завжди виправдана. Я насолоджувався кожною сторінкою і відчував, як серце наповнюється теплом. Це книга, яку хочеться читати під теплим пледом з чашкою гарячого шоколаду, коли за вікном падає сніг. Рекомендую "Проєкт «Різдвяні янголи»" всім, хто хоче відчути магію зимових свят і поринути у світ мрій та надій. Це справжня знахідка для тих, хто вірить у дива!
Правовласникам