Книги » Новинки » Продається все. Джефф Безос та ера Amazon
Продається все. Джефф Безос та ера Amazon

Книга Продається все. Джефф Безос та ера Amazon скачать fb2

Назва: Продається все. Джефф Безос та ера Amazon
ISBN: 978-617-8120-51-1
Мова: Українська
Кількість сторінок: 400
Рік видання: 2024
Формат: Паперова книга

Книга Продається все. Джефф Безос та ера Amazon fb2

Короткий зміст книги Продається все. Джефф Безос та ера Amazon - Бред Стоун

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» — не лише історія успіху новаторської компанії, а й своєрідна інструкція для тих, хто хоче створити свій бізнес. Бред Стоун захопливо пише про зародження і розвиток Amazon — від часів створення компанії на Волл-стріт на початку 1990-х і дотепер.



Стоун розкриває секрет успіху засновника Amazon Джеффа Безоса та детально розповідає, як він дисципліновано і подекуди педантично втілює новаторські ідеї у життя, ламає стереотипи і не визнає загальноприйнятих правил, запроваджуючи натомість свої.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» Бред Стоун та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» Бред Стоун: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Продається все. Джефф Безос та ера Amazon - Бред Стоун
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам