Книги » Новинки » 1. Таємниця коштовності Нефертіті
1. Таємниця коштовності Нефертіті

Книга 1. Таємниця коштовності Нефертіті Агнешка Стельмашик скачать fb2

Назва: 1. Таємниця коштовності Нефертіті
ISBN: 78-617-614-186-0
Мова: Українська
Видавництво: Чорні Вівці
Кількість сторінок: 240
Рік видання: 2017
Формат: Електронна

Книга 1. Таємниця коштовності Нефертіті fb2

Короткий зміст книги 1. Таємниця коштовності Нефертіті - Агнешка Стельмашик

Усе почалося з незвичайної статті в газеті про те, що в Єгипті було відкрито нове поховання. Діти відомих польських археологів Бартек і Аня разом зі своїми англійськими друзями Мері Джейн, Джимом і Мартіном, які також цікавляться археологією, вирушають до Єгипту. І там на них чекають карколомні пригоди на переповнених вуличках Каїра та у безкраїх пісках пустелі, що стають свідками шаленого змагання шукачів скарбів.
Хто розгадає таємницю Нефертіті? Хто виніс саркофаг із гробниці? Де шукати таємничий храм? Ну і найважливіше: хто першим знайде коштовність? Питань щоразу більше, а час спливає швидше, ніж пересипається пісок у клепсидрі.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «1. Таємниця коштовності Нефертіті» Агнешка Стельмашик та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «1. Таємниця коштовності Нефертіті» Агнешка Стельмашик: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу 1. Таємниця коштовності Нефертіті - Агнешка Стельмашик
Дарина
Дарина
17 октября 2024 10:11
"Таємниця коштовності Нефертіті" Агнешки Стельмашик захоплює читача з перших сторінок, занурюючи у загадковий світ давнього Єгипту. Чарівний сюжет і яскраві персонажі роблять цю книгу незабутньою пригодою, а інтрига тримає в напрузі до самого кінця. Рекомендую всім, хто любить історичні романи з елементами містики!
Роксана
Роксана
18 декабря 2024 14:22
Захоплюючий сюжет та загадкові персонажі! Рекомендую!
Наталя
Наталя
19 февраля 2025 04:55
"Таємниця коштовності Нефертіті" Агнешки Стельмашик – це цікава і захоплююча книга, яка переносить нас у древній Єгипет. Історія про прекрасну Нефертіті та її коштовності змушує задуматися про магію минулого. Книга написана простою мовою, тому читати її легко і приємно. Герої яскраві і запам'ятовуються, а пригоди захоплюють з перших сторінок. Мене вразили деталі про єгипетську культуру, звички і життя людей того часу. Особливо сподобалася інтрига навколо коштовностей. Весь час хотілося дізнатися, що ж трапиться далі. Відчувається, що авторка добре досліджувала тему, що робить історію ще цікавішою. Цю книгу варто прочитати тим, хто любить пригоди, загадки і трохи історії. Рекомендую всім, хто хоче поринути у світ давнього Єгипту!
Правовласникам