Книги » Новинки » Вовчий місяць
Вовчий місяць

Книга Вовчий місяць Олексій Волков скачать fb2

Назва: Електронна книга Вовчий місяць
ISBN: 978-966-8659-74-4, 978-966-2961-38-6
Мова: Українська
Видавництво: Нора-Друк
Кількість сторінок: 464
Рік видання: 2016
Формат: Електронна

Книга Вовчий місяць fb2

Короткий зміст книги Вовчий місяць - Олексій Волков

Герой роману «Вовчий місяць», колишній вчитель історії, під Новий рік в глушині українських лісів відкопує унікальну знахідку. В цей же час один з найвпливовіших магнатів Південної Америки таємно вирушає в Україну, де на момент його приїзду скоєно кривавий резонансний злочин - масовий розстріл людей. Не пов'язані, на перший погляд, між собою події стають основою карколомного сюжету, де головний герой змушений протистояти цілому світу. Проти нього безжальна корумпована система, готова в будь-який момент знищити непокірну людину, яка, ніби скабка на гладенькій дошці, заважає усім. Чи можливо перемогти в такій ситуації?
Герої книжок Олексія Волкова завжди борються до останнього, а читачу пропонується пережити ще одну непересічну гостросюжетну історію, яку майстерно змоделював неперевершений маєстро українського детективу. Імена героїв та назви міст вигадані. Будь-який збіг з реальними подіями є випадковим.
Рукопис роману нагороджено Спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова - 2015».

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вовчий місяць» Олексій Волков та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вовчий місяць» Олексій Волков: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Вовчий місяць - Олексій Волков
Марія
Марія
25 августа 2024 15:22
"Вовчий місяць" Олексія Волкова вражає глибоким сюжетом і яскравими персонажами, які залишають слід у пам'яті. Автор майстерно поєднує елементи фентезі та реальності, створюючи атмосферу загадковості та напруги. Ця книга — справжня знахідка для любителів жанру!
Лариса
Лариса
26 октября 2024 17:33
Захоплююча історія, насичена інтригою та емоціями!
Олена
Олена
27 декабря 2024 21:22
Книга "Вовчий місяць" Олексія Волкова справила на мене велике враження. Це цікава історія, де переплітаються пригоди, таємниці й емоції. Автор вміло переносить читача в атмосферу, де кожен персонаж має свою унікальну історію. Мені сподобалися герої — вони реалістичні, з ними легко співпереживати. Знову і знову переживаєш їхні переживання, радість і горе. Стиль написання простий і зрозумілий, тому читати було легко і приємно. Сюжет тримає в напрузі, і я не міг відірватися від книги. Кожна сторінка приносила щось нове і цікаве. "Вовчий місяць" — це не просто книга, а справжня подорож у світ, де є місце для мрій, дружби та боротьби зі страхами. Рекомендую всім, хто любить захопливі історії!
Марія
Марія
28 февраля 2025 17:11
"Вовчий місяць" Олексія Волкова — це захоплююча історія, яка майстерно поєднує елементи містики та пригод. Автор вміло створює атмосферу напруги та загадки, що тримає читача в напрузі до останньої сторінки. Рекомендую всім, хто любить незвичайні сюжети і глибокі психологічні портрети персонажів.
Правовласникам