Книги » Новинки » Спів Божої пташки
Спів Божої пташки

Книга Спів Божої пташки Василь Шкляр скачать fb2

Назва: Електронна книга Спів Божої пташки
ISBN: 9786171281677
Мова: Українська
Видавництво: Книжковий клуб
Кількість сторінок: 288
Рік видання: 2020
Формат: Електронна

Книга Спів Божої пташки fb2

Короткий зміст книги Спів Божої пташки - Василь Шкляр


  • Від автора, на романи якого чекають найбільше

  • Перевидання тужливої «Ностальгії»


У годину зневіри і краху надій мусиш зупинитися в пошуках точки опертя. За день до Чорнобильської катастрофи він звільнився з роботи і став непідлеглим митцем. Та чи можна звільнитися від свого минулого? Втекти від втраченого кохання, самотності й фатальних життєвих обставин? На цьому шляху він зустрічає незвичайну жінку, здатну зцілити душу й повернути жагу до життя. Але жереб знову кидає той-таки фатум.
Про автора:
Василь Шкляр — один з найвідоміших письменників сучасної України. Кожна його книжка стає бестселером. Успіх романів Шкляра приголомшливий: відзнаки, премії, гран-прі, постійні перевидання, переклади іноземними мовами. Він є лауреатом багатьох літературних премій, але найдорожча з них — народна Шевченківська, яку автор отримав після того, як 2011 року відмовився прийняти з рук антиукраїнської влади присуджену йому Національну премію імені Тараса Шевченка. З культового «Чорного Ворона» («Залишенця») розпочалася давно очікувана екранізація романів «батька українського бестселера».

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Спів Божої пташки» Василь Шкляр та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Спів Божої пташки» Василь Шкляр: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Спів Божої пташки - Василь Шкляр
Катерина
Катерина
31 августа 2024 13:55
Книга "Спів Божої пташки" Василя Шкляра вражає глибиною емоцій і майстерністю оповіді. Автор майстерно переплітає історичні події з особистими переживаннями героїв, створюючи неповторну атмосферу. Це твір, який залишає слід у душі і спонукає до роздумів про вірність, любов та боротьбу.
Марина
Марина
1 ноября 2024 15:44
Вражаюча історія, що проникає в душу!
Людмила
Людмила
2 января 2025 19:55
«Спів Божої пташки» Василя Шкляра – це захоплююча книга, яка поринає в світ українських традицій і культури. Вона розповідає про глибокі почуття, любов та відданість. Автор майстерно малює образи героїв, їхні переживання і мрії. Читати цю книгу легко, але вона залишає багато думок після себе. Яскраві описи природи, народних звичаїв і побуту роблять історію живою. Відчуваєш, як ти стаєш частиною світу героїв. Книга змушує замислитися про важливість родини, дружби і справжніх цінностей. Я рекомендую її всім, хто любить хорошу прозу і хоче відчути дух України. Це не просто історія – це справжня подорож у серце нашої культури.
Марія
Марія
6 марта 2025 17:00
"Спів Божої пташки" Василя Шкляра - це глибока і зворушлива історія, що проникає в саме серце української душі. Автор майстерно поєднує історичні події з особистими переживаннями героїв, створюючи неповторну атмосферу. Ця книга залишає по собі відчуття надії і прагнення до свободи, що робить її надзвичайно актуальною в наш час.
Правовласникам