Книги » Новинки » Хто. Як наймати найкращих
Хто. Як наймати найкращих

Книга Хто. Як наймати найкращих скачать fb2

Назва: Хто. Як наймати найкращих
ISBN: 978-617-8362-38-6
Мова: Українська
Кількість сторінок: 208
Рік видання: 2024

Книга Хто. Як наймати найкращих fb2

Короткий зміст книги Хто. Як наймати найкращих - Джефф Смарт, Ренді Стріт


Ви витрачаєте все своє професійне життя на вирішення мільйонів проблем, які надокучають вашому бізнесу, але й надалі виснажені, не заробляєте стільки, скільки бажаєте і зовсім не маєте часу робити те, що хочете? Ваша головна проблема не що — стратегії, процеси, вибір товарів і послуг, а хто — люди, яких ви призначили ухвалювати рішення, керувати продажами, збирати продукт і, навіть, сидіти у кабінеті із табличкою «директор». Підбір персоналу — це і є головна перешкода, з якої починається або справжня бізнес-магія, або ж проблеми.

«Хто. Як наймати найкращих» — це практичний посібник ключових бізнес-компонентів із вірогідністю успіху 90%. Понад 1300 годин інтерв'ю з більш ніж 20 мільярдерами та 300 генеральними директорами дозволили Джеффу Смарту і Ренді Стріту сформувати прості та дієві кроки, які допоможуть підібрати потрібних людей для досягнення успіху. Адже ті, кого ви наймаєте визначають ваш бізнес.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хто. Як наймати найкращих» Джефф Смарт, Ренді Стріт та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хто. Як наймати найкращих» Джефф Смарт, Ренді Стріт: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Хто. Як наймати найкращих - Джефф Смарт, Ренді Стріт
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам