Книги » Новинки » Мамо, тату, не хвилюйтеся!
Мамо, тату, не хвилюйтеся!

Книга Мамо, тату, не хвилюйтеся! Олена Луцька, Тетяна Логвиненко скачать fb2

Назва: Електронна книга Мамо, тату, не хвилюйтеся!
ISBN: 978-617-7960-59-0
Мова: Українська
Видавництво: Віхола
Кількість сторінок: 272
Рік видання: 2021
Формат: Електронна

Книга Мамо, тату, не хвилюйтеся! fb2

Короткий зміст книги Мамо, тату, не хвилюйтеся! - Олена Луцька, Тетяна Логвиненко

Бути мамою, татом, бабусею чи дідусем — це крім, моря позитивних емоцій, ще й постійна тривога. Особливо в питаннях, які стосуються здоров’я дитини. Найбільше лякає, що ми не знаємо, як учинити правильно. Чи нежить — це привід іти до педіатра? А може, антибіотик? Коли починати збивати температуру? А сік цибулі працює? У цій книжці, написаній практикуючою лікаркою-педіатринею та інфекціоністкою Оленою Луцькою спільно з редакторкою Тетяною Логвиненко, ви знайдете симптоми й особливості найпоширеніших дитячих хвороб, рекомендації, як діяти та чого очікувати від лікування, та про які важливі маркери слід повідомляти лікарю передусім.
Ця книжка не замінить лікаря, але допоможе краще орієнтуватися в усьому, що відбувається з дитиною, предметніше спілкуватися з лікарем і сміливіше розпитувати його про все, що вас турбує.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мамо, тату, не хвилюйтеся!» Олена Луцька, Тетяна Логвиненко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мамо, тату, не хвилюйтеся!» Олена Луцька, Тетяна Логвиненко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Мамо, тату, не хвилюйтеся! - Олена Луцька, Тетяна Логвиненко
Олена
Олена
5 августа 2024 00:00
Книга "Мамо, тату, не хвилюйтеся!" Олени Луцької та Тетяни Логвиненко вражає своєю чуйністю та простотою викладу важливих тем, які стосуються родинних стосунків і виховання. Авторки майстерно поєднують гумор і серйозність, що робить читання легким і приємним, а також спонукає до роздумів. Рекомендую для всіх батьків, які прагнуть зрозуміти своїх дітей краще!
Жанна
Жанна
6 октября 2024 02:00
Чуттєва та повчальна книга про батьківство!
Юрій
Юрій
7 декабря 2024 04:33
"Мамо, тату, не хвилюйтеся!" – це чудова книга, яка точно варта уваги! Автори, Олена Луцька та Тетяна Логвиненко, дійсно знають, як говорити про важливі речі просто і зрозуміло. Книга сповнена корисних порад для батьків, які хочуть краще зрозуміти своїх дітей. Вона допомагає розібратися в складних ситуаціях і навчити, як реагувати на різні виклики. Автори пишуть про емоції, стосунки та про те, як підтримувати дітей у важкі моменти. Мені сподобалося, що текст легкий та доступний, без зайвих складнощів. Ілюстрації також чудові і роблять читання ще приємнішим. Книга спонукає до роздумів і допомагає знайти спільну мову з дитиною. Рекомендую цю книгу всім батькам! Вона дійсно може допомогти вам стати кращими батьками і зрозуміти своїх дітей ще більше. Читайте і насолоджуйтеся!
Марія
Марія
7 февраля 2025 19:22
"Мамо, тату, не хвилюйтеся!" - це зворушлива і щира книга, яка майстерно занурює читача у світ дитячих переживань та страхів. Олена Луцька та Тетяна Логвиненко вміло поєднують веселощі та важливі життєві уроки, що робить цю історію цікавою і корисною для дітей та їхніх батьків. Рекомендую всім, хто хоче зрозуміти своїх дітей краще!
Правовласникам