Книги » Новинки » Шлях Вогнезора
Шлях Вогнезора

Книга Шлях Вогнезора скачать fb2

Назва: Шлях Вогнезора Ерін Гантер
ISBN: 9786177385454
Мова: Українська
Оригінальна назва: Warriors cats
Кількість сторінок: 528
Рік видання: 2016
Формат: Електронна книга
18

Книга Шлях Вогнезора fb2

Короткий зміст книги Шлях Вогнезора - Ерін Гантер

Спеціальне видання серії світового бестселера «Коти-вояки».


Після жорстокої битви із Кривавим Кланом минула вже не одна повня, і в лісі нарешті запанували мир та спокій. Вогнезір із головою поринає у провідництво і робить усе можливе, щоб зміцнити Громовий Клан. Але несподівано в його життя вриваються тіні минулого. Загадкові примарні коти не дають йому спокою ні вдень, ні вночі. Про що вони благають? Куди кличуть? Аби дізнатися правду, Вогнезір має вирушити в небезпечну подорож, яка переверне з лап на голову не тільки його власне життя, але й життя усіх лісових Кланів.


Переклад з англійської — Катерина Дудка, Остап Українець. Оформлення — Олег Панченко. При перекладі тексту українською для опису загального устрою котячих кланів та громадянства їхніх членів була використана термінологія Національної скаутської організації України «Пласт».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Шлях Вогнезора» Ерін Гантер та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Шлях Вогнезора» Ерін Гантер: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Шлях Вогнезора - Ерін Гантер
Вадим
Вадим
2 октября 2024 14:11
"Шлях Вогнезора" Ерін Гантер - це захоплююча подорож у світ котячих племен, сповнена пригод, дружби та відваги. Авторка майстерно розкриває емоції персонажів, змушуючи читача переживати їхні труднощі та перемоги. Ця книга не лише розважає, а й навчає важливості вірності та самопожертви.
Євгенія
Євгенія
3 декабря 2024 16:44
Захоплююча пригода, глибокі персонажі, магічний світ!
Артем
Артем
3 февраля 2025 18:00
«Шлях Вогнезора» Ерін Гантер – це захоплива книга про котів, які живуть у лісі і мають своїх вождів, племена та правила. Мені дуже сподобалося, як авторка описує їхнє життя, дружбу і боротьбу за виживання. Коти – справжні герої, і їхні пригоди тримають у напрузі до останньої сторінки. Особливо вразила ідея про те, як важливо бути відданим друзям і боротися за свої принципи. В книзі багато емоцій, і я переживав за героїв, радів їхнім перемогам і сумував у важкі моменти. Це історія про сміливість, вірність і справжню дружбу. Як на мене, «Шлях Вогнезора» – чудова книга для всіх, хто любить пригоди і котів. Рекомендую читати!
Правовласникам